Prosím zanech mi tu komentááář xP          
                                                     SOUTĚŽ Sonf -ZDE-
                                                     SOUTĚŽ Rovnice -ZDE-

Diskuze o ukončení -ZDE- -chci názor...- prosím
Probírání SB- zapiš se, jinak mažu !!! -ZDE-

              
Leden 2010POlibek, nepolibek

31. ledna 2010 v 19:39 | Anett |  ♥♥♥Twilight sága♥♥♥THE BEST !!! xD

Kristen se bojí upírů :D xD

31. ledna 2010 v 19:34 | Anett |  ♥♥♥Twilight sága♥♥♥
Jak se hvězda Twilight chrání před krvežíznivými stvůrami...
Přestože Kristen (19) je mega hvězdou upírské ságy Twilight, přiznává, že ona sama má z nadpřirozených krvelačných bytostí obrovský strach! Po celém svém bytě proto rozvěsila paličky česneku, ve snaze vampíry odradit.

"Všichni Kris říkáme, že to uní docela páchne, ale jí je to jedno," prozradila hereččina kamarádka a Kristen k tomu dodala: "Upírů se bojím odjakživa. Měla jsem z nich strach dávno před natáčením Twilight a pokud vím, tak česnek je jediný zaručený odpuzovač."

Filmová Bella pověsila sáčky s páchnoucí potravinou dokonce i na dveře od své ložnice, aby se jí prý klidně spalo. A navíc pohotovostní česnekovou krabičku poslední záchrany vozí i ve svém autě! To pro případ, že by potkala upíra na silnici.

Ve Stmívání se Bella zamilovala do upíra Edwarda. To samé se stalo i v životě obou herců - Kristen Stewart a Robert Pattinson jsou zamilovaným párečkem a Kris k tomu říká: "Zpočátku jsem Roba trochu víc pozorovala, ale teď už vím, že on upír určitě není!"

modní policie1

31. ledna 2010 v 19:19 | Anett
1.-
2.- Emma Watson

3.- Evanna
zavádím new věc

31. ledna 2010 v 19:12 | Anett
Takže na blogu mám takovou new kravinu jménem: Modní policie:

Budu sem dávat nějaký obrázky a vy hodnotit, jak se vám to líbí- ju ??? tak ačnem :


Happy Birthday Rachelle- 1.1.

31. ledna 2010 v 19:01 | Anett |  ♥♥♥Twilight sága♥♥♥

Happy Birthday Rachele LefevreO čem je Eclipse ???

31. ledna 2010 v 18:54 | Anett |  ♥♥♥Twilight sága♥♥♥
V tomto díle se Bella dostává do střetu se svými vnitřními pocity. Zjišťuje, že nedokáže ze svého života odsunout Jacoba Blacka, se kterým v předchozím díle trávila tolik společného času. Jacob ji pomohl přestát těžké období Edwardova bolestného odchodu. Zároveň si uvědomuje, že Edward i Jacob nemohou být přáteli ze dvou důvodů.

Za prvé - jsou odvěcí nepřátelé a každý stojí na jiné straně barikády. Za druhé oba usilují o získání Belly. Musí se proto rozhodnout mezi ohněm (Jacobem) a ledem (Edwardem). Její srdce je zmatené a tápe. Nechce ublížit ani jednomu z nich, ale je si vědoma, že okamžik volby se blíží a svou lásku může dát pouze jednomu. Pod tíhou vědomí, že druhému zlomí srdce, tuto volbu stále odkládá...

a více se zaplétá do milostné sítě. Ačkoliv se zdá, že se vnitřně přiklání k volbě stát se upírkou, aby mohla po Edwardově boku kráčet věčností. Zjišťuje, že není připravena a děsí se kroku do neznáma. Ačkoliv si je naprosto jistá, že Edward bude vždy stát po jejím boku, děsí ji ztráta lidskosti, přátel a rodiny. Jacob cítí její vnitřní neklid a snaží se přimět Bellu, aby se nevzdávala své duše kvůli upírovi.

Nabízí jí život se vším co k němu patří. Odvolává se na bolest, kterou upíři způsobili jeho kmeni. Vlastně díky nim musí po nocích pobíhat a střežit pomyslnou hranici jako vlk. Cítí k Belle víc než jen přátelství a bojuje s představou, že ji již nikdy nespatří živou a takovou jakou ji zná nyní. Jeho láska k Belle ho trápí víc než je schopen si připustit. Edward však vidí do jeho mysli a ví, jaké nebezpečí znamená přátelství Belly s Jacobem Blackem...

Na rozdíl od Jacoba však miluje Bellu nesobecky a nechává tak věcem volný průběh. Navzdory rivalitě jsou nakonec oba nuceni bojovat na stejné straně proti armádě novorozených žíznivých upírů, které stvořila Victoria, pomstychtivá upírka směřující k jedinému cíli zabít Bellu a pomstít tak smrt svého druha.

Filmografie Taylora Lautnera

31. ledna 2010 v 18:52 | Anett |  ♥♥♥Twilight sága♥♥♥
2010 - Zatmění (Eclipse) role:: Jacob Black
2009 - Nový Měsíc (New Moon) role:: Jacob Black
2008 - My Own Worst Enemy role:: Jack Spivey
2008 - Stmívání (Twilight) role:: Jacob Black
2005 - Dobrodružství Žraločáka a Lávovky (Adventures of Shark Boy & Lava Girl in 3-D, The) role:: Sharkboy
2005 - Dvanáct do tuctu 2 (Cheaper by the dozen 2) role:: Eliot Murtaugh
2002 - Co nového Scooby-Doo? (What's New, Scooby-Doo?) role:: Dennis / ...
2001 - The Bernie Mac Show role:: Aaron


http://thetwilightfansite.net/wp-content/uploads/2009/07/taylor_lautner.jpg

Trable hvězd Twilight :)

31. ledna 2010 v 18:50 | Anett |  ♥♥♥Twilight sága♥♥♥
Krasavec Robert Pattinson (22), který se proslavil filmovou sérií Twilight, má smysl pro humor. Nedávno novinářům prozradil, že se před časem zapsal v jednom pařížském hotelu jako Clive Handjob.
Znalci angličtiny vědí, že "handjob" znamená masturbovat. V tomto případě se tedy Pattinson přezdíval jako "masturbující Clive".
"V Paříži jsem se představoval jako Clive Handjob. Každý v hotelu mi říkal Monsieur Handjob. To bylo dobrý, taková laciná sranda," sdělil novinářům se smíchem.
Během téhož rozhovoru se podělil o svůj další zážitek, tentokrát z hotelu v kanadském Vancouveru. Když natáčel pokračování Twilight New Moon, bydlel ve zvláštním pokoji.
"Bydlel jsem asi v takovém třicátém patře v pokoji bez oken. Ti, co hotel stavěli, se asi báli sebevrahů. Je to jeden z těch hotelů pro businessmany. Myslím, že mají strach hlavně z toho, že jim hosté, kteří vyskočí oknem, už nebudou moct nic zaplatit," dodal posměšně Pattinson.
Mladý herec si velmi dobře uvědomuje, jak je známý a kolik má fanoušků. Proto se také přiznal, že chodí z bytu v převleku.
"Nosím dvě kapuce a ještě čepici. Na očích mám sluneční brýle, což, třeba v noci, dost přitahuje pozornost. Takže trénuji i sprint," uzavřel vtipálek Pattinson.Herec Robert Pattinson (23), hvězda z filmového hitu Twilight, utíkal před davem hysterických fanynek a přehlédl projíždějící taxi, které ho srazilo. Naštěstí srážku odnesl jen s lehkým zraněním.

K nehodě došlo, když Pattinsona překvapily jeho fanynky před knihkupectvím na Manhattanu, kde se štábem natáčel scény z jeho nového filmu. Jde o drama Remember Me o dvou mladých milencích, kteří se potýkají s rodinnými tragédiemi.

Fanynky se srotily před knihkupectvím, zatímco se uvnitř natáčelo. Když herec, obklopený pěti bodyguardy, vyšel ven, snažil se kolem dívek rychle projít a přeběhnout silnici ke svému karavanu. Bohužel si nevšiml projíždějícího taxíku, který ho srazil.

I když nebyl Pattison vážně zraněn, členy jeho ochranky to rozzuřilo k nepříčetnosti.

"Jeden z bodyguardů na ty holky zakřičel: 'Vidíte, co jste udělaly? Vždyť jste ho málem zabily!'" uvádí nejmenovaný zdroj.

Manažer mladého herce tuto nehodu zatím nekomentoval.

Robert Pattinson je podle on-line hlasování čtenářů časopisu Vanity Fair nejatraktivnějším mužem světa. Na vrchol se dostal svou rolí "nadpozemsky krásného" upíra Edwarda Cullena ve filmu Twilight

Popularita a sláva nepřinášejí herečce Kristen Stewart (18) jen radost. Jak sama přiznává, straší ji fanynky, které si oblíbily film Twilight. Obzvlášť děsivé jsou prý ty, které na ni žárlí kvůli jejímu filmovému románku s Robertem Pattinsonem (22).
"Ty holky jsou strašné. Velké skupiny fanynek mě děsí k smrti. Ty po Robertovi tak prahnou… Myslím, že polovina z nich na mě žárlí tak, až mě nenávidí," vysvětluje svůj strach Stewartová, která si zahrála po boku Pattinsona ve filmovém hitu Twilight jednu z hlavních rolí.
A co říká Kristen zprávám o tom, že s Robertem údajně chodí? Její skutečnou láskou je její přítel, herec Michael Angarano, o kterém hlavní představitelka z Twilight tvrdí:
"Neztěžuje to náš vztah. Není to tak, že bych si říkala: 'Tak co, no. Možná bych měla být s Robertem, ať mají radost. A já budu o to populárnější.' Michael v žádném případě nemá obavy. Ale někdy to je mezi námi napnuté," přiznává herečka.


Horkokrevná Kristen Stewart (18) popisovala, jaký to byl skvělý pocit, být pokousaná Robertem Pattinsonem (22). Hovořila o scéně v novém filmu Twilight: New Moon, který minulý týden s Pattinsonem a Taylorem Lautnerem (17) propagovali na turné po Japonsku.

Zatímco Pattinson a jeho herecký kolega Taylor Lautner v tu chvíli jen přihlíželi, nervózní japonská fanynka Stewartové položila otázku, na kterou mysleli všichni v sále.
Japonské tazatelce to dalo velkou práci, než ze sebe otázku dostala. Koktala a hlas jí přeskakoval natolik, že se někteří v místnosti začali hihňat. Nakonec to přišlo: "Jak jste se cítila, když vás Robert kousl?" zeptala se nesmělá Japonka.
Kristen se šibalsky podívala na Roberta po své levé straně a odpověděla otázkou: "No, a co myslíte vy, jaké to bylo?"
Dříve, než mohla být tato slova vůbec přeložena do japonštiny, kráska vedle Roberta si odpověděla sama: "Bylo to mnohem lepší!"
Po hereččiných slovech Pattinson viditelně zčervenal. Lautner ho potom chlácholivě poklepával na noze, když se odpovědi Stewartové všichni v sále začali nahlas smát, jen co dozněl její překlad. Smál se dokonce i sám překladatel.
Tazatelka sebrala odvahu a pokračovala: "A co bylo od Pattinsona lepší, kousnutí, nebo polibek?" Mezi Stewartovou a Pattinsonem proběhlo pár dalších koketních pohledů, ale Kristen nakonec na tento dotaz neměla.
"Vlastně ani nevím," pokrčila rameny. Překladatel zvolil v japonštině adekvátní "bez komentáře

Ikonky

31. ledna 2010 v 18:38 | Anett
kdo si chce se mnou vymněnit ikonku ??? beru jen ty, čí se mi bude blog líbit- u SB beru vždy ale jinak to zkusit můžeš :)

xxx

30. ledna 2010 v 18:45 | Anett |  Mixííík kravin :DU Bett

29. ledna 2010 v 19:55 | Anett |  Mixííík kravin :D
Táák už sem se moocky těšila... dneska budu spinuškat u své nej kamííí :)
Budeme se jukat na filmy, poslochat songy atd.- no prostě holčičí párty xD :D :D :D,
Znáte to, ne ?
bYE, DOBROUČKOU NOC A MOŽNÁ NĚKDY DO VIDĚNÍ, AŽ MI RODIČE VRÁTÍ COMPL :(

pP- VAšE AnETt...

diploomky- obrázky mno..

29. ledna 2010 v 12:38 | Anett |  Soutěže a diplomy

DIPLOOMKE PRO sTERS- gIRLS ZA 2. MÍSTO V BLESKOWCE OD aNETT


můj dess

29. ledna 2010 v 12:22 | Anett |  ♥♥♥Twilight sága♥♥♥

NEKOPčI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kusowky

29. ledna 2010 v 12:06 | Anett |  Mixííík kravin :D
Bleskowka...

29. ledna 2010 v 11:48 | Anett |  Soutěže a diplomy
1.- Kterých 2 hl. postav se týká Stmívání ?
2.- Proč Esme spáchala sebevraždu ?
3.- Kdo ji zachránil a jak ?
4.- Koho našla Rosalie umírat a zachránila ho ?
5.- Kdo promněnil Alice a proč ?
6.- Kdy bude premiéra Eclipse ?
7.- Edward x Jacob ?
8.- Viděli jste oba filmy ?- Nm a TW ?
9.- Který je lepší ?
10.- Kdy ve Stmívání sněží ?
11.- KOlik je Edwardovi let ? a kolik mu bylo, když ho Carlisle promněnil ?
12.- Proč nemá Bella žádné zvíře ?- to je jen v knize...
13.- Jak se jmenuje dítě Edwarda a Belly ?
14.- Co se stane, když ji Jacob uvidí ?
15.- V kolik hodin chtěl Edward v 2. díle spáchat sebevraždu a proč ?
16.- Kdo je Z Cullenů nejstarší ?-kdybyste někdo neměli knížky Twilight- tak napiš do 12 !!!- jo a beru první 3.- můžete tam mít chyby...

Eclipse...xxxx

29. ledna 2010 v 11:20 | Anett |  ♥♥♥Twilight sága♥♥♥
http://poponthepop.com/images/gallery/eclipse-movie-logo.jpg

!!! SUPER NOVINKA !!!

Novinkou, kterou tady pro vás mám, je, že je známé datum české premiéry Eclipse.

Stanovena byla na 1.7.2010, tudíž stejný den, jako na Slovensku :)ps- dneska tu eště jsem...

bez PC

28. ledna 2010 v 19:46 | Anett |  Mixííík kravin :D
Mooocky se omlouvám, ale dlouho tu asi nebudu... mám zaracha na kompl na dooost dlouho :( ...
Tak Vás na chvíli opouštím a omlouvám se za přerušení SONT- a jako SB se můžete do třídění pořád hlásit, ale jen do 4.2.2010

Ještě jednou mě to mrzí pp- vaše Anett - I love YOU !!! my SB and Affs...


Prolog- Twilight

28. ledna 2010 v 16:42 | Anett |  ♥♥♥Twilight sága♥♥♥
Vše začíná, když se Isabella Swanová stěhuje do Forks, městečka ve státě Washington, kde neustále prší. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější a beznadějnější místo- až dokud nepotká tajuplného a přitahlivého Edwarda Cullena, který doslova obrátí její život vzhůru nohama. do Isabellina příjezdu Edward úspěšně tajil před obyvateli městečka svou upírskou osobnost. Ale nikdo není v bezpečí, ani Isabella, člověk který je Edwardovi nejdražší. Milenci balancují na ostří nože mezi touhou a hrozným nebezpečím. .... První část románu zamýšlené triologie(twilight-new moon-eclipse) od americké autorky Stephenie Meyerové vyšel už v roku 2005. Světoví bestceler ohromil čtenáře po celém světě!!
Ve třech bodech jsem si byla naprosto jistá.
Zaprvé, Edward je upír.
Zadruhé, část jeho osobnosti - a já nevěděla ják silná je to část - žízní po mé krvi.
Zatřetí, jsem do něho bezvíhradně a neodvolatelně zamilovaná.

Trochu předčasně

28. ledna 2010 v 16:36 | Anett
Valentine's Day Balloon


Miro se v Praze Svlékl...

28. ledna 2010 v 13:31 | Anett


SOHT- 2.kolo

28. ledna 2010 v 6:47 | Anett |  Soutěže a diplomy
Takže vypadly- Lady* Cullen s dvěma body :( je mi to líto pp


Postupují:


Lucik s 14 body

(Lady) Alice s 4 body

Hlasujte níže ....

úža vtip...

27. ledna 2010 v 19:33 | Anett |  Mixííík kravin :D
Matka přijde do pokoje své dcery a najde jej prázdný, jen na posteli
leží dopis. Se špatnou předtuchou ho otevře a začne číst následující.
Milá maminko,
Je mi velmi líto, že jsem musela odejít z domova se svým novým přítelem. Našla jsem v něm pravou l...ásku. Měla bys ho vidět, jak je sladký se svým četným tetováním, piersingem a především jeho krásnou motorkou! Ale to ještě není všechno mami, jsem konečně těhotná, a Abdul říká, že budeme
mít krásný život v přívěsu uprostřed lesa. Chce mít se mnou hodně dětí a to je taky můj sen. Když jsem zjistila, jak mi Marihuana dělá dobře, rozhodli jsme se tuto trávu pěstovat i pro naše přátele, když jim dojde Heroin nebo Koks, aby tak moc netrpěli. Mezitím doufám, že věda najde lék na AIDS, aby se Abdulovi trochu ulevilo, on si to opravdu zaslouží. Nemusíš mít strach, je mi už 13 let a umím se o sebe dobře postarat i sama. Doufám, že Tě budu moci brzy navštívit, abys poznala svého vnuka.
Tvá milovaná dcera.
P.S. Všechno je hloupost, jsem u sousedů. Chtěla jsem Ti jen říct, že jsou horší věci na světě než vysvědčení, které je v nočním stolku.
Mám Tě ráda


tak toto napíšu mámě zejtra :D xD


ZZzZzz

27. ledna 2010 v 19:27 | Anett |  Mixííík kravin :D
Tak jo, jdu už od komplu- mám dneska dost a jdu se osprchovat...
Tak vám všem přeji dobrou noc, at se krásně do toho dne vysvědčení proberete a zase doufám, že až odpolčo přijdu dom a zapnu na komplu blog.cz, tak že tam uvidím plno nových komentů :D

PP- vše Anett
o BD

27. ledna 2010 v 19:24 | Anett |  ♥♥♥Twilight sága♥♥♥
Vášnivý intenzivně, bolestně romantická a milující, jsou jen některá slova, která přijde na mysl při čtení kapitoly (5) Ostrov vydání Esme je nejnovější knihy Stephenie Meyer , Breaking Dawn. Meyer byla postaven před více než 1765 stránek, na monumentální kapitolu, kde Bella a Edward cesty na ostrov Esme na svatební cestu, a nakonec jako novomanželé dovršit svou lásku. Film, Breaking Dawn ještě není definitivní, ale zdá nevyhnutelné v tomto bodě, takže obsazení mluvit o citlivé povaze předmětu. Knihy napříč generacemi dohromady a dává jim společné vazby, ale bude se Dawn úspěch v divadlech v budoucnu?
Poznámky na str. 83, Sun Rise: "Jak to lidé dělají, vlaštovka vaše obavy a důvěřovat někomu, implicitně se všechny nedokonalosti a oni měli strach, jak je méně než absolutní závazek Edward mi dal? Pokud se Edward nebyl tam, kdybych nevěděl, že každá buňka mého těla miluje bezpodmínečně a neodvolatelně být upřímní a iracionálně, nikdy bych se mohl zvýšit, že podlahu.


Meyer udělal krásnou práci s intenzivní okamžiky a citlivé zvláště když Edward a Bella pro jejich líbánky, který byl velmi vkusný a elegantní. Nicméně, když je film v kinech bude výrobce odpovědný za udržování neviny, že pečlivě Meyer z celé této kapitoly.

Rodiče by byla narušena, pokud máte sexuální scény v Sunrise a je pro širší publikum. Otec a herec Frank mluvil Hollywoodlife.com v předem Zlatý glóbus strana, která rozšířila své oficiální výzvu, aby se ujistil, že Dawn zůstanou PG-13. Peter Facinelli, preoucupado otec řekl: "Mám dceru 12 let. Ona je fanoušek a nechci ji mít pocit, doleva, nebo cítit nepříjemně. "

Herec kdysi řekl: "Doufáme, že to bude PG-13. Jsem si jistý, režiséři a producenti vědí, co chtějí, a zejména to, co dělají, ale jsem si jistý, že nechtějí přijít o fanoušky. "

Jak víme, Meyer nedovolí aby se to stalo, ale to je zajímavé téma. Má Producenti filmu se snaží tlačit filmu nejpřitažlivější a vytvořit ještě větší propaganda kolem hlavní hvězdy, Robert Pattinson a Kristen Stewart? Jak fanoušci povolení, si myslíte, že můžete zobrazit intenzivní vášeň Bella a Edward na ostrově Esme, bez nadměrné sexuální scény?

Roba líbá mooocky lidí :-*

27. ledna 2010 v 19:16 | Anett |  ♥♥♥Twilight sága♥♥♥
Stále více lidí líbá plakáty s portrétem Roberta Pattinsona. Jenže v době prasečí chřipky to není právě zdraví prospěšné... a kina Twilight šílence varují.
Líbání samo o sobě je zdravé, uvolňují se při něm endorfiny, hormony štěstí, dokonce má pozitivní vliv i na kazivost
zubů a v neposlední řad posiluje obličejové svaly. To je jen letmý výčet líbacích pozitiv.
Jenomže s Twilight mánií se fanynky vrhají na vše, co jim připomíná "jejich" Edwarda. Proto berou útokem i plakáty s Robertem Pattinsonem a pusinkují a pusínkují.
Došlo to až tak daleko, že v některých amerických kinech se na plakátech objevil varovný nápis: Zabraňte šíření chorobotvorných bakterií tím, že nebudete líbat Edwarda nebo jiné postavy z tohoto filmu.
To je totiž asi tak jediné, co provozovatelé kin mohou udělat. Ono ale políbit plakát, který před tím už oslintalo bůhví kolik neznámých lidí, není zas až takový odpal... Nebo ano?

xD- tak to je moc ! :D :D :D :-*

ZAČÍNÁ MOJE SLIB- SOHT

27. ledna 2010 v 15:42 | Anett |  Soutěže a diplomy
Tááák- tady jsou soutěžící- soutěž o nej. hvězdu TWILGHT... :-*

HLASUJ_ V ANKETE:

Táák rozjíždím soutěž NEW !

27. ledna 2010 v 15:33 | Anett |  Soutěže a diplomy
Takže.... rozjíždím soutěž tzv.- SONB (soutěž o nej. blog)

místa:

1.- Pixelku, obrátzek a reklamku na blog

2.- Pixelku, obrázek

3.- Obrázek...


Tak se přihlašujte !!! beru nejmín 4 ! a můžeš se přihlásit do 29.1.2010 :) pp


do komentů napiš : Přezdívku, blog a proč si myslíš, že by mohl vyhrát tvůj blog :)- i to pomůže a napiš o čem je :)))

PIxelky

27. ledna 2010 v 15:30 | Anett |  Mixííík kravin :D
............

1.http://www.matcuoi.com2. http://www.matcuoi.com3. http://www.matcuoi.com4. http://www.matcuoi.com5. http://www.matcuoi.com
6. http://www.matcuoi.com 7.http://www.matcuoi.com8.http://www.matcuoi.com 9.http://www.matcuoi.com 10.http://www.matcuoi.com
http://www.matcuoi.comhttp://www.matcuoi.com
http://www.matcuoi.com


http://www.matcuoi.com
http://www.matcuoi.com

http://www.matcuoi.comhttp://www.matcuoi.com

http://www.matcuoi.comhttp://www.matcuoi.com
http://www.matcuoi.comhttp://www.matcuoi.com

http://www.matcuoi.comhttp://www.matcuoi.com
http://www.matcuoi.comhttp://www.matcuoi.com


http://www.matcuoi.comhttp://www.matcuoi.comhttp://www.matcuoi.comhttp://www.matcuoi.com
http://www.matcuoi.comhttp://www.matcuoi.comhttp://www.matcuoi.comhttp://www.matcuoi.com


http://www.matcuoi.com

http://www.matcuoi.com

http://www.matcuoi.com
http://www.matcuoi.com
http://www.matcuoi.com
http://www.matcuoi.com
http://www.matcuoi.com


http://www.matcuoi.com-Happyhttp://www.matcuoi.com-Zaláskovanýhttp://www.matcuoi.com-Šblýhttp://www.matcuoi.com-Goodhttp://www.matcuoi.com-Šiblý 2http://www.matcuoi.com- Hravýhttp://www.matcuoi.com-píšíci dopishttp://www.matcuoi.com-Zpívajícíhttp://www.matcuoi.com-Kouzelník

Vánoční:
http://www.matcuoi.com- Santa Claushttp://www.matcuoi.com

http://www.matcuoi.com
http://www.matcuoi.com
http://www.matcuoi.com


A Vánoční motivy...

http://www.matcuoi.com
http://www.matcuoi.comhttp://www.matcuoi.comhttp://www.matcuoi.com
http://www.matcuoi.comhttp://www.matcuoi.comhttp://www.matcuoi.comhttp://www.matcuoi.com
http://www.matcuoi.com
http://www.matcuoi.com
http://www.matcuoi.com
http://www.matcuoi.com
http://www.matcuoi.com
zdroj: TADYMcDonald

27. ledna 2010 v 14:54 | Anett |  Mixííík kravin :D
McDonald's neoprávněně vyhodil ženu za plátek sýra
Americký řetězec s rychlým občerstvením McDonald's si naběhl s drsným zacházením se svými zaměstnanci. Podle nizozemského soudu se společnost zachovala neoprávněně, když vyhodila pracovnici za to, že přidala plátek sýra do hamburgeru.

kOČIČKY** .... :)

27. ledna 2010 v 14:53 | Anett


konec zápisu...

27. ledna 2010 v 14:37 | Anett |  SB
Zápis SB končí 7. 2. 2010...
Obrázek měsíce vámi zvolený :

Animka blogu:
Moje ikonka :


Ikonka: reklamní
Kravinky blogu:


Bella's ChecklistBellaAndEdward{dot}comI (heart) Edward CullenPeace, Love, VampiresTeam JacobBumper StickersJasper is All MineJacob is all MineEdward is All Mine!

Ikonka: reklamní