Prosím zanech mi tu komentááář xP          
                                                     SOUTĚŽ Sonf -ZDE-
                                                     SOUTĚŽ Rovnice -ZDE-

Diskuze o ukončení -ZDE- -chci názor...- prosím
Probírání SB- zapiš se, jinak mažu !!! -ZDE-

              
Srpen 2010:/ nechce se mi na tábor !

22. srpna 2010 v 10:06 | Anett |  Mixííík kravin :D

Nechci !


Dneska odjíždím na tábor- takže tady nebudu. Ale vůbec se mi tam nechce :/

Ale mamka na tom trvá ! Tak doufám, že to bude dobrý mno...

Těším se až přijedu. A doufám, že mi sem napíšete nějaký komentíky :)))

Tak se tady mějte a pp♥.


Vaše AnettStrach- aneb téma týdne

17. srpna 2010 v 7:51 | Anett
Strach je strašná věc,
člověk si někdy ani neuvědomí jak moc.
Nemyslím strach z pavouků, myší a výšek,
ale strach o někoho.

Bát se že někoho ztratíme je nepředstavitelná.
Můžeme se na to podívat z pohledu Edwarda z Twilight ságy.
Bál se, že ztratil svou lásku.. a šel spáchat sebevraždu.

Nebo Romeo a Julie.
Shakespeare miloval strach.
Mohl si o něm psát,
mohl o něm mluvit.
Ale byla to jen pouhá slova.

Každá živá bytost jednou pocítí ztrach
a není na něm- kdy.
Strach si nikdo nevybere,
přijde sám.
Kdybychom si ho mohly vybírat,
nemuseli bychom se bát... a to od nás STRACH chce...

Romeo a Julie:

Vražedná lásko, něžná nenávisti,
ty velké něco vzešlé z ničeho,
ty táho lehká, vážně lehkovážná,
beztvarý tvare marnivého zmaru,
jsi pírko z olova, jsi jasný dým,
ledový žár jsi, zdravá nemocná,
skutečnost snu, co není to, co je :
já k tobě, lásko, lásku cítím !

Herec v Twilight sáze ? Máš miliony...

16. srpna 2010 v 8:44 | Anett |  ♥♥♥Twilight sága♥♥♥
Robert Pattinson, Kristen Stewart a Taylor Lautner nedávno potvrdili, že se společností Summit Entertainment, která od začátku upírskou ságu produkuje, podepsali nové smlouvy.

Podle magazínu NY si tak každý z nich přijde na 25 milionů dolarů (přibližně 500 milionů korun) plus 7,5% ze zisku za prodej lístků na oba dva filmy.

Pokud si Breaking Dawn povede stejně dobře jako New Moon, který celosvětově vydělal na prodaných vstupenkách $710 milionů (více než 14 miliard Kč), dostane Rob, Kris a Taylor navíc asi 320 milionů Kč každý!

Navíc se dá očekávat, že na Breaking Dawn přijde ještě víc diváků než na předešlé díly. Scénáristka Melissa Rosenberg totiž oznámila, že poslední část ságy Twilight bude daleko víc "sexy"!

"Scény mezi Edwardem a Bellou budou vážně žhavé," říká Melissa a dodává: "Já vím přesně, co se divákům líbí a hodlám jim toho dopřát opravdu hodně!" Už se těšíme.Tay vs. Rob

16. srpna 2010 v 8:38 | Anett |  ♥♥♥Twilight sága♥♥♥


Velmi poníženě se cítil Robert Pattinson při natáčení třetího dílu ságy Twilight Eclipse. Tvrdí to on sám a mohou za to prý neuvěřitelně svalnatá ramena jeho kolegy Taylora Lautnera!
"Jeho ramena jsou tak obrovská, že jsem ho ani nemohl kolem nich chytit," postěžoval si filmový Edward.

"Natáčení akčních scén miluju," říká Rob. Když se měl ale přetlačovat s filmovým Jacobem, nadšení ho přešlo.

"Ve scénáři bylo, že ho mám chytit za rameno, odhodit ho a tím zvítězit. To ale nešlo, protože jeho ramena jsou tak mohutná, že se mi nevešla do ruky. Cítil jsem se velmi trapně!"

Robertova ostuda, ale naštěstí netrvala moc dlouho. Hned v další scéně totiž dostal on Taylora. "Když se Tay oblékl do úzkého šedého kostýmu vlkodlaka, vypadal v něm jako pes, jako domácí mazlíček," směje se Rob s tím, že kdykoliv šel kolem svého kolegy, nezapomněl ho prý podrbat za ušima.


Taylor Lautner ? -zapomen !

16. srpna 2010 v 8:34 | Anett |  ♥♥♥Twilight sága♥♥♥

Zajímavá novinka se nese Hollywoodem...
Proslýchá se, že hvězda ságy Twilight, herec Taylor Lautner (18) a jeho láska ze střední školy, Sarah Hicks (19) spolu opět chodí!

"Tay a Sára jsou zase pár. Je to pravda a je to naprosto úžasné," prozradil jeden hercův známý s tím, že filmový Jacob měl pro Sarah vždycky slabost a to prý i v době, když randil s Taylor Swift nebo Selenou Gomez.

Právě kvůli Seleně se měl Taylor se svou školní láskou kdysi rozejít, pravda je však jinde. "Kopačky dala Sarah Taylorovi. Bála se totiž, že ji opustí kvůli Kristen Stewart. Jakmile ale zjistila, že Tay a Kris jsou jen velmi dobří přátelé, začala se svým ex-přítelem opět vídat," vysvětlil ještě Tayův kamarád.

Minulý týden se ovšem staronový pár musel rozloučit! Naštěstí ale jen na chvilku. Sára totiž odletěla na prázdniny. "Loučení bolí...," napsala tmavovlasá kráska na svůj Twitter. "Sedím sama na letišti, jsem smutná a zmatená. Těším se, až se vrátím!"

Jaký bude Breaking Dawn ?

16. srpna 2010 v 8:32 | Anett |  ♥♥♥Twilight sága♥♥♥

Jaký bude Breaking Dawn?


Poslední, dvoudílná část ságy Twilight Rozbřesk bude daleko "odvážnější" než její knižní předloha.
Stejně jako Twilight, New Moon a Eclipse, tak i film Breaking Dawn vzniká na motivy bestselleru Stephenie Meyerové a i tentokrát k němu scénář napsala Melissa Rosenberg.

Ta se teď ale nechala slyšet, že její nový snímek o studentce Belle, upírovi Edwardovi a vlkodlakovi Jacobovi bude mnohem "drzejší" než je kniha!

"Nechceme ale jen bezduché sexuální scény, abychom zvýšili návštěvnost," vysvětluje scénáristka. "Chceme, aby z těch pikantních scén byla cítit vášeň!"

Melissa také prozradila, že krvavé scény o které v posledním dílu ságy nebude nouze, budou ještě dramatičtější než v předchozím Eclipse.

"Určitě nevynecháme ani krutou část s porodem," slíbila scénáristka a dodala: "Když čtete knihu, kolik si toho dokážete představit? Myslím, že film může nabídnout veškerou krutost, kterou tento porod přináší! Rozhodně se tomu nechceme vyhýbat."

Nikki Reed: Taylor je odporný !

16. srpna 2010 v 8:27 | Anett |  ♥♥♥Twilight sága♥♥♥

Autogramiády na podporu Twilight: New Moon neobjíždějí jen hlavní hvězdy tohoto filmu, ale například do Santa Monici v Californii dorazila herečka Nikki Reed spolu s režisérem snímku Chrisem Weitzem!

"V Twilight hraji Rosalii Hale, nevlastní sestru Edwarda a moc mě ta postava baví," představila se Nikki, která za svou roli byla nominována na Teen Choice Award jako objev roku.

"Ságu Twilight mám moc ráda," přiznala ještě herečka. O všech hercích se to ale zřejmě říct nedá...

Na otázku, které scény z New Moon se jí líbí nejvíc, totiž bez přemýšlení odpověděla: "Všechny, kromě těch, kde je Taylor Lautner!"

Diváci v malém kinosále byli její odpovědí doslova šokovaní, tak Nikki přidala vysvětlení: "Chápu, že spousty lidí jsou z něj vedle, když vidí jeho vypracované tělo bez trička. Mně je ale odporný!"

Taylor na akci nebyl, a tak se nemohl bránit! Uvidíme tedy, jestli své herecké kolegyni něco vzkáže.Napiš svůj názor.... Jáho teda zbožnuju♥

Je Taylor Gay ?

16. srpna 2010 v 8:23 | Anett |  ♥♥♥Twilight sága♥♥♥

PODLE MĚ NE !!!!

Svět oběhla spekulace o tom, zda-li není Taylor Lautner gay. Minulý víkend byl totiž herec spatřen na gay party. Zatímco jeho fanynky smutní, gay komunita doufá, že Taylor se v klubu neocitnul jen náhodou…
Obrázek měsíce vámi zvolený :

Animka blogu:
Moje ikonka :


Ikonka: reklamní
Kravinky blogu:


Bella's ChecklistBellaAndEdward{dot}comI (heart) Edward CullenPeace, Love, VampiresTeam JacobBumper StickersJasper is All MineJacob is all MineEdward is All Mine!

Ikonka: reklamní